

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 23 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Current Rating | 13.0A |
| Series | Duramate AHDM |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Shell Size | 24 |
| Pole Format | 23P |
| Series Number | AHDM06 |
HR25-7TP-8S(72)
C091 31H006 102 5 U
SRCN2A13-5P
PXP4010/02S/3540
5307 600 06
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00