

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | M8 |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Current Rating | 4.0A |
| Series | 718 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 30 V |
| Housing Material | Metal |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Contact Material | Bronze |
99-0401-70-02
99 3385 0 003
09151000401
TN6S24-0428P2L / 192900-0549
7000-12921-0000000
PXP4013/04S
PXP7011/02S/ST/1113
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00