

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Miniature |
| Plug/Socket | Plug |
| Contact Gender | Male |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Series | PRC05 |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 200.0 V |
| Shell Size | 16.7 |
| Mating Type | Push-Pull |
| Housing Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
FGG.1B.305.CLAD52
DMZ-11PMMC-QC8001
PX0411/04P/4550
HR10-7P-4P(73)
8STA60835SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00