

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Connector Size | Miniature |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.0A |
| Series | RM |
| Body Orientation | Straight |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Shell Size | 15 |
| Housing Material | Brass |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
EXP-0931/03/P
T4143012051-000
M8AS-03BMMM-SR7D01
7000-12601-0000000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00