

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Size | Standard |
| Plug/Socket | Socket |
| Contact Gender | Female |
| Termination Method | PCB |
| IP Rating | IP68 |
| Current Rating | 5.0A |
| Body Orientation | Straight |
| Series | Standard Buccaneer |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 35 |
| Mating Type | Threaded |
| Housing Material | Polymer |
| Contact Plating | Gold |
| Strain Relief | No |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Contact Material | Brass |
M12A-04PFFR-SF7003
09-0102-25-02
PXMBNI12RPM08XRJM16
99-5462-15-19
T4133012041-000
HR25-7TP-8S(72)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00