

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
TVP00RW-09-35PN(W52)
MS3476L8-33S-LC
PT02E-16-8S
N/MS3102A20-27P
C90-3106F10SL-4S
PT06E-14-18S(SR)
62GB-12E18-32SN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00