

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-57A08-04PN
62GB-16F12-08PN
85102E2255P50
PT06A-14-5S(SR)
97-3101A-10SL-4P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00