

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
PT02A-12-10P
451 02E 1419S 50
PT06E-12-8S(SR)
62GB-50T12-03SY
MS3102E22-14SW
SCE2-ZN-76A07-10ASN-001
97B-3106A24-2P-HD
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00