

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
SCE2-ZN-06K06-07SN
CA06COM-E28-15S-B
2M80100902M828PA
62LC-16F16-26SN(771)
97B-3100A22-19S
N/MS3106B24-28P
PT06E-12-8S(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00