

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3476W14-19S
D38999/20FA35PN
PT06A-8-4P(SR)
D38999/26WB2SN
TV06RW-11-98SA(W52)
D38999/24FB35PN
MS3102A-16S-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00