

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
M83723/77W1212N
SCE2-B-76A07-12SN-001
62GB-12E08-04PN
PT02E-18-32S(072)
MS3106A22-19S
85102E106P50
85102E1419P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00