

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 10SL |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
62GB-12E20-41PN
MS3476L10-6S-LC
MS3102A18-10S
N/MS3101B18-10P
85102E106P50
D38999/26ZA98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00