

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
62GB-16J14-04SN
932460100 CM 06 EA 14S-61 S
TVP00RW-13-35SA(W52)
D38999/26ZG11SN
VG95328M10-6SW
62GB-56T14-02SN
62GB-56T12-03PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00