

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
SCE2-ZN-L1K08-19PN
MS3102E18-12P
TV06RW1535P
TV06ZN-15-35SA
PT02A-12-10P
D38999/26KD97SN
TV06ZN-09-35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00