

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 28 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/26FC35PN
PT02E-12-3S(072)
KPT02E14-19P
TV07WCI1535PF459
VG95328M18-32SN
TVP00RW-15-35SA(W52)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00