

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
62GB-56TG10-06PN
62GB-56T08-04SN
MS3106A-14S-6S
D38999/24WD35SN
MS3102A-16S-1P
D38999/20WB98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00