

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 1.2 kV ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
85102E833P50
PT06E-14-19P(SR)
MS3102E14S-2S
MS3102A-16S-1S
PT02E-18-11P(072)
62GB-585-14-02P
D38999/20FE35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00