

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Contact Material | Brass |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Silver |
MS3102A-24-28S
62GB-56T12-14PN
62GB-50T14-05SN
8DR7C13Z98PN
62GB-16F12-10PN
M83723/75R20416
UT0W61210PH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00