

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 24 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Zinc |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
PT06E-12-3P(SR)
45106A1626SPG50
D38999/24FG11PN
D38999/20ZE35SN
CA08COM-E20A48S-B
D38999/24WC98SN
D38999/24ZC8SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00