

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
D38999/26MF35SN
N/MS3106B20-4P
45106A106PPG50
N/MS3106B14S-2S
2M80101102NF919SA
MS3102A-14S-6S
62GB-12E14-05SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00