

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 1.2 kV dc, 850 V ac |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
D38999/24FA98SN
LJT06RT155P014
D38999/26FB98PN
TV07WCI1535PF459
2M80101107ZNU623PA
62GB-56T16-26SN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00