

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Material | Copper Alloy |
TV07RW0935S
5440MDA203F
D38999/26WB98SN
932843100 CM 02 E 14S-5 P
MS3106E14S-6S
CA02COM-E14S-6S-B
MS3476W16-26S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00