

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Plating | Gold |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
N/MS3108B18-1P
PT06W-10-6S
PT06E-18-32S(SR)(072)
M39029/56-348
62GB-56TG10-07PN
8LT725B35PN
PT06A-10-6P(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00