

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24ZF32PN
8LT717B35PN
D38999/24ZA35SN
KPT02E14-19P
PT06A-12-4S(SR)
45106A106PPG50
97B-3100A18-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00