

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
M83723/97S1203N
UTGX0142G1P
62GB-57A10-06SN
D38999/26WD35SN
62GB-16F14-12SN
2M80100726M725SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00