

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
CA02COM-E14S-6P-B
M83723/77W2255N
62GB-12E12-08SN
MS3476W16-26S
MS3106A-20-27P
62GB-16F16-26PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00