

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 9 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
62GB-16F12-03SN
KPT06F14-19S
85102E106P50
D38999/26ZB35SN
62GB-56T14-12SN-044-714
N/MS3106B14S-7S
PT02E-10-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00