

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Colour | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Black Zinc Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
62GB-56T08-02PN
KPT02E10-6S
PT02A-16-8P
PT06E-18-32P(SR)(072)
MS3476W12-10S-LC
M83723/97S803N
PT01E-12-3P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00