

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 9 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
97B-3100A10SL-3P
PT01E-12-3P(SR)(072)
MS3476W16-26S
UT0W61626PH
MS3102A-16S-1P
SCE2-ZN-06K07-12SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00