

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.25 kV dc, 900 V ac |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
TV06ZN-11-98SN
62LC-16F16-26SN(771)
D38999/24ZF32SN
UT0W0106SH6
MS3106A18-8P
62GB-16F12-03SN
2M80500116NF1226SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00