

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 1.2 kV dc, 850 V ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Colour | Olive |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
MS3102A14S-7P
D38999/20FG11SN
62GB-50T10-07PN
62GB-12E14-19SN
62GB-16J12-03SN
MS3102E18-12P
TV06ZN-11-35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00