

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
D38999/24ZE6PN
PT06A-12-3P(SR)
62LC-16F10-06SN(771)
MS3102A-28-21P
MS3470W12-10P
M83723/74W24616
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00