

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102E22-14S
97B-3100A22-19S
D38999/26WG11PN
SCE2-ZN-06K07-12SN
D38999/24ZB98PN
62LC-16F10-07SN(771)
TV07RW1135S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00