

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3476W12-3S
D38999/24FE6SN
D38999/26FB98PN
97B-3106A14S-6S-HD
M83723/75R20416
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00