

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3476W12-10S-LC
D38999/20FE6PN
D38999/20FC35SN
2M80101107ZNU623PA
PT06E-12-3P(SR)
TV06RW-09-98SN(W52)
D38999/26ZG11SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00