

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
KPT02E14-12S
62GB-51T10-07SN
62GB-12E10-06PN
N/MS3106B18-1P
M83723/95W1005N
D38999/26ZB2SN
D38999/24WB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00