

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
M83723/75W2028N
D38999/26ZG11PN
8DR7C15Z35SN
D38999/24FB98SN
TVP00RW-15-35SN(W52)
TV07WCI1535PF459
PT02A-10-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00