

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 3A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Subminiature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TVP |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Colour | Green |
TVP00RW-15-35SA(W52)
D38999/20ZA35PN
62GB-16J08-33PN-760
PT06E-14-18P(SR)
8DR7C13Z98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00