

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
VG95234G-28-21SN
M83723/75W2041N
62LC-16F10-06SN(771)
20GB-WM-06AU03-09-1000-0001
62LC-16F14-12PN(771)
N/MS3106B24-10P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00