

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
D38999/20WA35PN
97B-3106A10SL-4P-HD
8DR7C13Z98PN
D38999/26ZD35PN
D38999/24ZE35PN
MS3102E22-19S
62GB-12E16-26SN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00