

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | UTS |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
85106J1210S50
62GB-16J14-04SN
62LC-12E12-10SN(771)
M83723/95G1005N
D38999/24ZG11SN
MS3476W16-26P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00