

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 10SL |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 97B |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Brass |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3106A-10SL-4S
D38999/26WB2PN
TV06RW1135PA
62LC-12E10-07SN(771)
TV06RW1198P
MS3102A-10SL-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00