

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-51T10-07SN
D38999/24ZB35SN
M39029/57-358
D38999/24WC98SN
62GB-16F10-06PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00