

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
PT06E-10-6S(SR)
D38999/24FF35PN
D38999/26ZB35SN
M83723/77W1212N
D38999/20FE6PN
MS3476W16-26P
2M80100902M828PA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00