

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
M83723/75W1624N
20GB-WM-06AU03-09-1000-0001
85101EC1419P50
85102E2255P50
62GB-12E12-08SN
97B-3106A10SL-3P-HD
62GB-16J10-06PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00