

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24FB2PN
62GB-16J14-19SN
D38999/20KA35SN
PT06A-16-8P
97B-3106A14S-6S-HD
97B-3100A18-1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00