

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5 & 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
CA08COM-E14S-6P-B
932455100 CM 02 E 14S-61 P
M83723/75W1415N
62GB-51T12-03SN
M83723/97S1203N
TV07ZN-13-35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00