

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
D38999/26JG16SN
TVP00RW-13-35SA(W52)
62GB-12E14-19PN
62GB-12E16-26SN(416)
SCE2-ZN-76A06-07SN-002
PT02A-14-19P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00