

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
MS3106A18-10S
8LT725B35PN
8LT717B35PN
62LC-16F14-12PN(771)
D38999/24WC98PN
85102E123P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00