

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 9 |
| Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 500 V dc |
| Shell Size | 3 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | 20GB-WM |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
MS3475W14-19P
D38999/20ZC35SN
PT06E-10-6P(SR)(072)
TVP00RW1135PA
N/MS3106B24-28P
TV06RW-09-98PN(W52)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00